Božić s prijateljima

Autor: Suzana Jagić, 18. 12. 2023.

Uz male zboraše petih razreda, nastupili su Šimun Čavlek, Eva Kramarić i Karla Katalenić, plesači Anja Strelec i Ivan Pilinger te Dramska skupina 3. c s igrokazom Što bi mogli pokloniti Isusu? Pravo je veselje nastalo kad su nam naši dragi gosti iz Udruge Ivanečko sunce otpjevali dvije pjesme koristeći znakovni jezik koji su svladali uz pomoć vlč. Leonarda Šardija. Pridružili su im se i učenici 5. b razreda. Sreća na licima naših Sunčeka vidjela se i nakon recitacija koje su uz pomoć gđe. Snježane Vuglač Rogina pripremili za ovu prigodu: o Božiću je recitirala Renata Spasojević, o Prvom snijegu Draženka Sekelj, a o Snježnim radostima Dragica Geci. Zajedničko druženje uz božićne kolačiće i fotografiranje uz jelku u predvorju škole donijelo je i neke nove ideje i planove za suradnju u godini koja je pred nama. Njima ćemo nastojati doprinijeti kvaliteti inkluzije članova Udruge Ivanečko sunce u različite društvene aktivnosti te kod učenika razvijati empatiju i osjećaj istinske brige za svakog pojedinca u zajednici.